Şekershell İnternet Hizmetleri

Nasıl Satın Alırım ?

Nasıl Satın Alırım ?

 

Hızlı Tanıtım'da tanıtım yazısı alımı yapabilmek için öncelikli olarak bir Hızlı Tanıtım hesabı sahibi olmanız gerekmektedir, eğer Hızlı Tanıtım üyesi değil iseniz, Yeni Üyelik bağlantısı üzerinden üyelik hesabı oluşturabilirsiniz.

Her Hızlı Tanıtım kullanıcısı ilanları gezebilir, ve ilan sayfalarında bulunan, "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak, satın alma işlemine başlayabilir.

Satın alma işleminde ödeme öncesi sizden tanıtım yazısına ait, temel bilgilerin yüklenmesi talep edilir, yükleme işlemlerinizi tamamlayarak, ödeme sayfasına geçebilir ve 2 farklı ödeme yöntemi kullanabilirsiniz.

 

Banka Havalesi ile Ödeme

 

Hızlı Tanıtım'a ait banka hesap numaraları sipariş sayfasında belirtilecektir, ödeme işleminiz sonrası lütfen ödeme bildirim formu doldurunuz, form yöneticiler tarafından kontrol edilir ve ödemeniz onaylanarak, Hızlı Tanıtım havuz hesabına aktarılarak sipariş aktif edilir.

 

Kredi Kartı ile Ödeme

 

Sipariş sayfasında, kredi kartı ile yapacağınız başarılı ödeme sonucunda ödemeniz havuza hemen aktarılır ve sipariş süreciniz hemen başlar.

Sipariş süreciniz başladığı zaman satıcı bilgilendirilir. Satıcı, teslimat sürecini belirtmiş olduğu süre içerisinde Alıcı'dan gönderilmiş olan dosyaları ve belgeleri inceleyerek, gönderilen yazı uygun ise yayına alarak tamamlar. Bunun ardından Alıcı'ya mesaj olarak bilgilendirme sağlar, ve Alıcı'dan onay talebinde bulunur.

Siparişinizde ekte göndermiş olduğunuz belge içeriğine uygun tanıtım yazınız, ilan sayfasında belirtilen web sitesi adresinde doğru şekilde yayınlandı ise Satın aldıklarım kısmından para aktarımı için onay verebilirsiniz, onayınız sonrasında Hızlı Tanıtım havuz hesabındaki tutar satıcıya aktarılır.

 

Satıcı tarafından belirtilmiş olan özelliklere uygun web sitesinde tanıtım yazınız yayınlanmadıysa ya da tanıtım yazısı hizmeti konusunda farklı bir sorun yaşadıysanız, Satın Aldıklarım kısmından İade Talebi oluşturabilir, satıcıya iade talebinizi açıklayabilirsiniz. Satıcı kısa sürede sorunu gidermelidir, satıcı halen sorunu gidermiyor ise İade Talebi sayfasından Hızlı tanıtım yöneticilerini iade merkezine davet ederek, sorunun giderilmesi için yardım talep edebilirsiniz. Hızlı Tanıtım, alıcının ve satıcının mağdur olmaması adına süreci inceler ve yaptırım uygular.

 

Teslimat süreci ne kadar sürüyor?

 

İlan sayfalarında belirtilen teslimat iş süreleri, satın alacağınız tanıtım yazısının maksimum kaç günde yayınlanacağını kısmında belirtilir, bu süreler satıcı tarafından belirlenmektedir. Satın alım öncesi tanıtım yazısına ait temel bilgiler sizden istenir ve  satın alma işleminizin tamamlanmasıyla birlikte iş süresi başlar.

Teslimat süresi içinde siparişinizi teslim alamazsanız satıcıya son bir uyarı yapabilirsiniz, 24 saat içinde de satıcı teslimat yapmazsa sipariş iptal edilir. Para size geri aktarılır.

 

Hızlı Tanıtım ürünler için fatura kesiyor mu?

Hızlı Tanıtım ürün veya hizmet alıp satmamaktadır. Sadece alıcı ve satıcı arasında aracı olmaktadır. Bu yüzden Hızlı Tanıtım ürün veya hizmet alıp satmadığı için alıcılara KDV Faturası kesemez.

Hızlı Tanıtım’ın yegane gelir kaynağı satış komisyonlarıdır. Bu komisyonlar satıcıdan tahsil edilmekte olup, sadece bu komisyon tutarında satıcılara fatura kesmektedir.

Sitede satılan ürün veya hizmetlerin faturasının olup olmadığını veya satıcının adınıza fatura kesip kesmediğini öğrenmek için lütfen ürünün satıcısıyla irtibata geçin. Sitede satış yapan her kullanıcı, firma olmayabilir.

 

Hızlı Tanıtım Şekershell İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. kuruluşudur.

İşyeri : Seviller Mah. Atatürk Bulvarı Alt Yol Şehiriçi PTT Şube Yanı
No: 17/B

Gerede / BOLU

Mersis NO: 2548338836000011

0 (850) 885 1522